פורסם ב-

האלה הבבלית מיליטה

סקס לווי בישראל

בימי קדם, אנשים האמינו באלים: טובים ורעים, חכמים, ערמומיים או טיפשים. האלים התווכחו והתחרו זה בזה. במובנים רבים האלים היו כמעט כמו בני אדם. האלים הקדומים המפורסמים ביותר עבורנו כיום הם יוונים ורומאים קדומים: האל הגדול ביותר זאוס, הוא יופיטר בין הרומאים, אלת האהבה אפרודיטה, היא ונוס. אבל היו הרבה יותר אלים קדומים.
אלים מזרחיים, אלים ממסופוטמיה. והאלה מיליטטה היא אחת מהן, האלה הקדומה.

הבנת האלים הקדומים קשה מספיק. להבין את שזירת גורלם כמעט בלתי אפשרי. אחרי הכל, הגיעו אלינו שברים, פסיפס, שלא סביר שיצליח לאסוף. יש לנו סיפורים עתיקים רבים המספרים על קרבם המורכב של האלים, אך בנוסף הם מזכירים כי לאלים היו שמות רבים ויותר מגלגול אחד.

עם זאת, ידוע היטב כי אלת האהבה הקדומה מיליטטה נקראה על ידי היוונים. בטקסטים של אחד ההיסטוריונים הראשונים של הרודוטוס היוונית, תוכלו למצוא אזכורים למיליטה. בבבל היא נקראה ביליט (בליט) – “פילגש”, זו הייתה המילה הזו שהרודוטוס עיוות. היא הייתה אלת הטבע והפוריות, אלת הפטרונית של העיר.

הרודוטוס ציין כי כל אישה בבבל הייתה מחויבת פעם בחיים ללכת למקדש אלת האהבה מיליטטה ולבלות את הלילה עם אדם זר. כך קיבלו נשות בבל את חסותה של האלה הזו.

לאלות קדומות שמות רבים. ולמיליטה או מליטה, האלה האלה האשורית-בבל העתיקה, היו שמות אחרים. אישתר (אסטרטה) – האלילה הנשית העיקרית, אלת הירח, היא זו שכונתה שוב ושוב מליטה או בליטה, שכפי שאנו זוכרים פירושה “פילגש” או “זונה”.

אישתר, האלה אישתר דומה מאוד לאלה קדומה בהרבה. האלה השומרית אינאנה. והציוויליזציה השומרית הייתה אחת התרבויות העתיקות ביותר בכדור הארץ. יש אגדה מאוד יפה על איננה. ברגע שאינאנה נלכדה בשאול, וכל דבר עלי אדמות קפא, הגנים לא פרחו, השדות לא הולידו, החיים מתו. ואז האלים שלחו את שליחה למלכות המחתרתית עבורה, הוא הצליח לחלץ את אינאנה, אך בתמורה היא נאלצה להשאיר את זו שאהבה – דומוזי, אל הפוריות, בממלכה המחתרתית.

סקס לווי בישראל
סקס לווי בישראל

מיליטה ואלת הפוריות, היופי, האהבה. מיליטה הייתה גם פטרונה של עיר בבל. אשתו של האל מרדוק. ומרדוק הוא זאוס בבל, האלוהות העליונה בקרב האלים הקדומים. פירושו של מרדוק הוא “בן שמיים צלולים”. למרדוק היה בן נבו (אולי ממיליטה?). נבו היה קדוש הפטרונים של סופרים וסרטים קליגרפיים, נחשב לאל החוכמה.

כיום, אנשים מעטים זוכרים את האלה הקדומה הזו, אלת הירח, אלת הפוריות והיופי, אלת האהבה, האלה עם שמות רבים, אך היא ללא ספק אחת האלות הקדומות ביותר. והראשוניות הזו תישאר לנצח עבורה.

תוכלו למצוא נערות ליווי וזונות איכותיות בישראל לפגישה דיסקרטית ומעניינת ברגע זה בקטלוג ולא תצטערו על זה!