פורסם ב-

היסטוריה של שירותי ליווי

שירותי ליווי

היסטוריה של שירותי ליווי.

המאפיינים ההיסטוריים של הליווי והמסורות שהשפיעו על תופעה זו הם עניין מלא בדיונים. אנשים רבים תופסים בטעות את טבעה ומהותה של תחום פעילות זה. כדי ללמוד את המורכבויות של השאלה, התייחס לגורמים ואנלוגיות היסטוריות.

ההיסטוריה של ליווי ליווי מתחילה במסורות ומנהגי יוון עתיקים וחינניים של יפן מימי הביניים. מקורו של המקצוע בחברה הלניסטית בה נשים עם השכלה טובה ליוו אזרחים מפורסמים ועשירים לסבבים חילוניים ולחגיגות מפוארות. הם הציעו יין לחבריהם, ניהלו דיונים בנושאים פילוסופיים וניגנו כלי נגינה מתוחכמים. הדובר המפורסם Demosthenes טען כי ייעודם של האותיות הוא ליצור נוחות נפשית בחברה גברית. הטרוזרים הם מוזות אמיתיים שמעוררים את היוצרים להצלחות ומעשיהם בענייני צבא.

בניגוד למנהגים היוונים, המסורות של יפן לא סיפקו מערכת יחסים אינטימית בין הלקוח לילדה המלווה אותו. זו הסיבה שנציגים מודרניים של שירותי ליווי יכולים לראות בצדק את עצמם כממשיכי דרכם של מסורות יפניות הגונות. גיישות היו בקיאות בשירה, שלטו באומנות האורטוריה, ניגנו בכלי נגינה

אלגנטיות ואיפור איכותי יצרו סגנון ייחודי, עם זאת, הסמוראים היפנים התפעלו גם הם מגאוות הגיישה, מההערכה העצמית שלה. מעמדה הגבוה של ילדה זו הודגש על ידי עמדתה של לוחם מפורסם או אציל אצילי. סמוראי אמיתי מעולם לא הרשה לעצמו להיות מיותר ביחס לגיישות, אחרת הוא יגיע לביקורת מצד החברה וחבריו הקרובים.

מקורם של מלווי ליווי ניתן למצוא גם בתולדות אירופה של ימי הביניים. בשלב זה פרחה אבירות, וכת הגברת היפה הייתה פופולרית במיוחד. נערת ליווי הפכה עבור גבר לסוג קמע, סמל קדוש. נשים משכילות ויפות הקדישו שירים ללוחמים והציגו מזכרות, נתנו להם השראה לניצולים בקרבות עקובים מדם. תוכלו לגעת ביצירה של אמנות זו בתקופתנו – דוגמניות ליווי מהשורה הראשונה, בנות חכמות ואלגנטיות, ילוו אתכם לאורך כל הערב, יהפכו לקישוט שלה.

 


שירותי ליווי לגברים אמיתיים בישראל. נערות ליווי איכותיות ברמה הגבוהה ביותר בישראל לפגישה דיסקרטית ומעניינות לביתך ומלון 24/7 עם תמונות אמיתיות.